Zapewniamy kompleksowe wsparcie od procesu projektowania rozwiązań automatyzacji, przez dostawę i instalację maszyn, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostawę części zamiennych.

Pomagamy projektować całe procesy od podstaw bądź doradzamy w modyfikacji istniejących linii, projektując sam wycinek danego procesu. Oferujemy rozbudowę istniejących rozwiązań, ich modyfikacje i unowocześnienie.

Dzięki rozbudowanemu działowi konstrukcji zapewniamy dostawę części zamiennych zarówno do projektowanych i produkowanych przez nas urządzeń, jak również do urządzeń konkurencji. Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

Potrafimy także zmodyfikować istniejące urządzenia dodając im moduły działania ON-LINE. Dzięki temu kierownictwo zyskuje możliwość otrzymywania cennych danych analitycznych z działania linii oraz może przewidywać awarie i udzielać ewentualnego wsparcia przez wirtualny kontakt z urządzeniami.

Nasz Help Desk dla utrzymania ruchu jest cały czas dostępny.

Produkcja części zamiennych
Dostarczamy części do maszyn naszej produkcji i innych maszyn konkurencyjnych. Możemy też je wymienić. Posiadamy konkurencyjne ceny.
Serwis maszyn używanych
Dokonamy przeglądu okresowego maszyn, wymienimy zużyte elementy na nowe i udzielimy gwarancji działania.
Helpdesk oraz pomoc online
Jesteśmy cały czas dostępni świadcząc wsparcie dla naszych klientów.
Utrzymanie ruchu
Zapewniamy utrzymanie ruchu w zakładach poprzez dokonywanie przeglądów okresowych maszyn, zabezpieczenie w części zamienne, okresowe remonty oraz utrzymanie stoku części. Pomoc online i serwis interwencyjny.
Projektowanie i instalacja
Budujesz nowy zakład i potrzebujesz linii technologicznej bądź automatyzacji/przyspieszenia swoich procesów? Napisz do nas!
Automatyzacja 4.0
Nie wiesz jaka jest rzeczywista wydajność starych urządzeń i chciałbyś znać słabe punkty swoich linii i niwelować je? Jeżeli chcesz zarządzać swoim zakładem zdalnie z każdego miejsca TO JEST MOŻLIWE. Gwarantujemy robotykę i zaawansowane instalacje automatyki zgodne z najnowszymi detektywami.